Reference

Vím, že i reference jsou důležité pro vaše rozhodování. Přečtěte si, co o mě říkají některé svatební páry. Téměř ke všem uvedeným recenzím najdete i svatební klipy na mém kanále na Vimeu. Velké množství dalších referencí najdete na mém Facebooku, na Google a na různých svatebních webech.

Bezproblémová domluva, super odvedená práce, zachycení důležitých okamžiků svatebního dne a naprosto super výsledek... Můžeme jen doporučit. Člověk ani nepostřehl, že ho vlastně někdo natáčí. Díky tomu video působí přirozeně a svěže. Máme nejen klip, ale i delší film. Za nás tedy 100% spokojenost. Moc děkujeme Jirko.
Katka a Roman Pokorní, Rosice u Brna

Pan Májek pro nás vytvořil skvělé svatební video a klip. S manželem oceňujeme kvalitní kameru, střih, i to, že delší video zachycuje svatební den takový, jaký reálně byl - je tedy autentické, jak jsme si přáli. Zároveň nebyl problém se s panem Májkem dohodnout na vybrané hudbě do videa, ani to, že za námi musel přicestovat téměř přes celou republiku (velké plus pro nás bylo i to, že si za cestu nežádal žádný příplatek). Celková komunikace byla velmi dobrá, pan Májek reaguje na e-maily rychle. Můžeme doporučit.
Katka a Oliver Rochovi, České Budějovice

Pan Májek je skvělý kameraman, který dokáže zachytit všechny důležité momenty vašeho dne. Jako jeden z mála kameramanů má možnost dlouhého svatebního videa, které navždy bude ukazovat Váš skvělý den D. Kontakt s panem Májkem je na vysoké úrovní a naši polsko-českou svatbu zvládl skvěle natočit. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou památku na celý život.
Magda a Vítek Palowski, Stonava

Hallo Herr Majek. Ihr Paket ist heute angekommen. Vielen Dank für Ihre großartige Arbeit. Meine Frau und ich sind total begeistert von dem Video. Wir werden Sie gern weiter empfehlen. Mi freundlichen Grüßen, Nandin-Erdene Nasanjargal.
Stefan a Nandin Reutemann, Wildenau, Německo

Díky Jirkovi máme přesně to, co jsme chtěli a očekávali. Svatební video je přirozené, vyvážené a věrně vystihuje celkovou atmosféru našeho dne. Od prvotního kontaktu až po závěrečné předání vše proběhlo na jedničku.
Iveta a Adam Svobodovi, Jedovnice  

S prací pana Májka jsme byli moc spokojení. Zachytil nejdůležitější okamžiky naší svatby a vytvořil z nich krásný klip i delší video. Profesionální služby pana Májka vřele doporučujeme! Ještě jednou moc děkujeme za pěknou památku na náš svatební den a naprosto bezproblémovou spolupráci. 
Zuzka a Honza Trnovi, Dolní Lhota

Měli jsme jsme s manželem svatbu na krásném místě v golfovém resortu na Kořenci. Touto cestou bychom chtěli poděkovat kameramanovi, panu Májkovi, za krásné střípky z našeho svatebního dne. Veškerá komunikace a následná spolupráce probíhala s velikou ochotou a vstřícností. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme ostatním.
Katka a Petr Vašíčkovi, Kořenec 
 

Chtěli bychom Vám moc poděkovat, za krásně zachycený náš svatební den. Videoklip a i delší video jsou naprostá bomba! Jsou tam opravdu ty nejhezčí záběry a momenty z celé naší svatby. Video jsme viděli už mockrát i s celou naší rodinou a všichni ho chválí. Ještě jednou moc děkujeme za krásnou památku na celý život. 
Lada a Petr Sedlákovi, Jednov

 

Svatební video jsme shlédli s celou širší rodinou a úspěch byl veliký! Moc se nám to líbilo včetně hudby a fotek. Jirko, byť to nejspíš nebyla tvá krevní skupina, hudbu jsi nakonec vybral moc dobře! A záběry z parku jsou přímo nádherné, s tím sis fakt vyhrál! Ještě jednou děkujeme za uchování našich vzpomínek a přejeme hodně úspěchů! 
Aneta a Vojta Cenkovi, Litomyšl

Jirka je profesionál na svém místě. Komunikace probíhala bezproblémově od začátku až do konce. Výsledná videa se nám líbila. Autenticky zachycují nás dva a celkovou atmosféru svatebního dne. Žádné přehnaně vyumělkované záběry. Také je skvělé, že Jirka dodává standardně nejen krátký videoklip, ale i delší film, na kterém jsou slyšet i naše sliby, proslovy svědků apod. Co vím, tak u jiných kameramanů běžně dostanete jen ten krátký videoklip. Dlouhé video je ale krásná památka pro rodinu na celý náš den. Moc děkujeme a rádi budeme doporučovat dál.
Radka a Vítek Řezáčovi, Hvozdnice

Děkujeme panu kameramanovi Jirkovi, že všechny naše emoce ze svatebního dne dokázal přesně zachytit i do našeho videa. Děkujeme také za to, že ač nejsme úplně zdatní před kamerou, tak to s námi zkusil znovu a neztratil u toho svůj optimismus. Výsledek stojí za to! Moc si toho vážíme a doporučujeme všem ostatním.
Bára a Míla Loučkovi, Olomouc

Děkujeme za krásné zpracování videa a klipu. Byla to ta nejlepší investice z celé svatby. Pouštíme si ho pořád dokola. Klip trvá pár minut a přitom zmapoval celý den i jeho nezapomenutelnou atmosféru. Jirka zachytil všechny důležité okamžiky s neuvěřitelnou lehkostí a přirozeností. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme.
Míša a Lukáš Herinkovi, Plzeň 

Highly recommended. Friendly and Professional videographer, I like how Jiri capture the nature of Cang and select a perfect song for our wedding video! Our wedding video is incredible. 
Wasana a Ramil Barcial, Ostrov Cang, Thajsko

Jirka je fajn chlap s lidským a samozřejmě i profesionálním přístupem. Měli jsme obrovský ohlas na náš svatební videoklip, prostě originál! Moc děkujeme za zpracování našeho dne! Díky Vašemu videu máme krásnou vzpomínku do konce života.
Martina a Tomáš Holoubkovi, Židlochovice 

Chtěla bych poděkovat Jirkovi za krásně zachycené momenty z naší svatby. Ani nespočítám kolikrát už jsem si přehrála svatební klip. A jak jsme se spolu bavili, je to to jediné, co člověku společně s fotkami zůstane. Jirka je skvělý. Na svatbě jsem ani nepostřehla, že mě vlastně točí, což je pro uvolněnost novomanželů dost podstatné. Děkujeme, a ať se Ti daří.
Denisa a Filip Zháňalovi, Tvrdonice 

Jirka nám natáčel svatbu. Všechno proběhlo bez stresu a naprosto přirozeně. Zachytil momenty tak, jak probíhaly, aniž bychom si toho vůbec všimli. Z výsledku jsme byli velice příjemně překvapení. I když jsme si do videa vybrali rychlejší písničky, Jirka je perfektně zakomponoval a dal si záležet na každém detailu. Je opravdu skvělý kameraman. Doporučujeme a děkujeme.
Šárka a Michal Riegrovi, Kroměříž 

Opravdový profesionál s vynikajícím vybavením jak pro natáčení, tak i stříhání - výsledný obraz i zvuk jsou v top kvalitě. Jsou vidět velké profesní zkušenosti. Video ani klip nejsou podle žádné šablony, ale originální kousek, který přesně vystihuje naše emoce, atmosféru a dění celého svatebního dne. Celková spolupráce na jedničku!
Martina a Pavel Procházkovi, Přerov

Dlouho jsme hledali vhodného kameramana na naší svatbu, a spolupráci s Jirkou můžeme jen doporučit. Skvělá domluva, příjemné vystupování při natáčení a hlavně krásné a kvalitní svatební video. Jirka bez  problémů a včas dojel na místo svatby, i když to nebylo zrovna blízko a natáčel přesně podle dohody celý den, skoro až do noci. Krátký klip  a i dlouhý svatební film obsahují všechny krásné chvíle a vzpomínky a dokáže rodině i nám vehnat slzy do očí. Děkujeme za vše a doporučujeme.
Lenka a Lukáš Mádi, Horní Lipová 

Pana Májka jsme zvolili na základě recenzí známých. Pozval nás k sobě do studia a pro lepší představu nám ochotně ukázal již natočená svatební videa a klipy. Plusem je určitě komunikativnost a dlouholetá zkušenost v oboru. Již od počátku se s ním spolupracovalo velice dobře. Máme k dispozici jak kratší klip, tak i delší video, které se nám moc líbilo.
Marie a Robert Zálešákovi, Mokrá  

Ahoj Jirko, chtěli bychom Ti moc poděkovat za svatební video. Obdrželi jsme ho v pořádku a je super! Nečekala jsem, že to bude taková pecka! Všichni, kdo ho viděli, ho chválí. Díky Tobě máme nádhernou vzpomínku na celý život. Takže ještě jednou díky a přejeme Ti spoustu spokojených nevěst.
Vendula a Honza Hrádkovi, Zvíkov 

Můžeme s manželkou vřele doporučit, vybírali jsme dlouho, komu svěříme naše svatební video a Jirka splnil naše očekávání na 100%. Pohodová domluva, příjemné natáčení a profesionální film a videoklip na závěr. 
Petr a Bára Čermákovi, Rakovník

Pana Májka mohu vřele doporučit. Když jsme hledali opravdu dobrého kameramana a shlédli videa od pana Májka, neváhali jsme ani minutu a hned rezervovali. Pan Májek zachytil každou minutu našeho velkého dne, je to nejen skvělý kameraman, ale i člověk. Rozhodně doporučujeme!
Jana a Jaroslav Zítkovi, Lysice 

Jirka je profesionál, který umí natočit nádherné záběry a udělat opravdu dojemné a emotivní svatební video. Dokonale zachytil ty nejdůležitější a nejkrásnější momenty z celého našeho svatebního dne. Máme krásnou památku na celý život. Video i klip je úžasný, velmi dobře zpracovaný, můžeme určitě doporučit.
Maruška a Honza Bibíkovi, Děčín
 

Naše svatba byla malá, takže jsme se obávali, že nebude dostatek materiálu pro vytvoření videa a klipu. Nakonec jsme se rozhodli, že Jirky objednáme, a jsem za to moc ráda, protože fotografie jsou sice krásné, ale neumí zachytit to, co kamera! Jirka dokázal zaznamenat všechny důležité momenty a zpracovat je do krásné vzpomínky ve formě videa a klipu. Spolupráce s ním byla super! 
Táňa a Jirka Břouškovi, Rájec nad Svitavou  

Při výběru našeho svatebního kameramana jsme měli dva základní požadavky. Chtěli jsme někoho, kdo nám natočí krásné, profesionální a přitom přirozeně vypadající video a zároveň někoho, kdo nám do našeho svatebního dne nebude nijak násilně zasahovat nebo ho narušovat. Jirka nám tato naše očekávání nejenže splnil, ale mnohonásobně předčil. Už během první schůzky před svatbou si trpělivě vyslechl naše přání a do puntíku je vyplnil. Během svatebního dne se mu podařilo zachytit naprosto vše, aniž bychom o něm vůbec věděli, nijak nenarušoval průběh celého dne, naopak se sám přizpůsoboval nečekaným změnám. V plném zápřahu nás natáčel od samého rána až do půlnočního čepení, aniž by na sobě dal znát únavu. Jak výsledné video, tak také krátký klip, jsou pak jedním slovem skvostné! Naše svatba je na něm zachycena přirozeně, ne nijak škrobeně, zkrátka přesně taková, jaká byla. Moc jsme ocenili, že se Jirka nesnažil za každou cenu dodržet určitou stopáž videa, kdy by obětoval některé krásné momenty, ale nechal nám ve videu vše, přestože to pak bylo ve výsledku delší a měl s tím víc práce. Kvalita obrazu videa je naprosto brilantní, stejně jako například zvuk z obřadu, kdy se Jirka sám postaral o nazvučení kněze, takže nám neunikne jediné jeho slovo. Velkou radost jsme měli také nejen z písniček, které jsme si do videa mohli vybrat, ale i z těch, které Jirka sám doplnil. Jsme zkrátka nadšení a během měsíce, kdy už video máme, jsme ho viděli snad stokrát, jak nás pořád baví. Děkujeme, Jirko!
Lukáš a Lenka Brzoskovi, Šitbořice 

Jirka nemá v povahe - nechať nevesty v štychu. Investuje do seba, do techniky, jeho kvality jednoznačně stúpajú (čo sledujem pozeraním zverejnených krátkyh klipov) a tak sa profiluje mezi najlepších z najlepších... I my sme veľmi vyberali a naša prvotná požiadavka bola špičkové top naj fotky a video, ale celkovo sme za tieto záznamové média dali viac, ako sme plánovali i preto, že som Aničke vysvetlil, že to bude to jediné, čo nám našu krásnu svadbu pripomenie. Odvádzaš špičkovú profesionálnu prácu v top kvalitě. Toť moj názor a pokiaľ sa niekto aspoň v pár bodoch so mnou shodol, je veľký predpoklad, že bude sdieľať rovnaké pocity z výsledku tohto skvelého kameramana! Taktiež musím doplniť faktické údaje - všetky naše náročné požiadavky Jirka plne akceptoval a splnil. Video zachytáva dostatočne náladu a atmosféru, je špičkovo zostrihané, jednotlivé pasáže sú skvele podchytené hudbou, má zmysel pre detail, zachytený zvuk je bezkonkurenčný či už z kostola, či za rušného zabávania v dave. Do kolektívu "starejší - DJ - Fotograf" Jirka skvele zapadol a celkovo by som nad iným kameramanom za žiadnych podmienok ani nezauvažoval. Najlepšia voľba, odporúčam!
Jaro Svoboda, Šamorín, Slovensko

Chcete mě kontaktovat?