Otázky a odpovědi

Na tomto místě se pokusím odpovědět na vaše nejčastější dotazy. V případě dalších dotazů mě prosím kontaktujte
 

  • Kde všude natáčíte ?

Natáčím po celé České Republice, na Slovensku a i jinde v zahraničí. Mám zkušenosti s natáčením svateb v Německu, Rakousku, Itálii a nově i ve Švýcarsku a Polsku. Rád cestuji 
a poznávám nová místa. Přijedu za Vámi kamkoliv.
 

  • Jak dlouho dopředu je nutné rezervovat termín natáčení svatby ?

Čím dříve si termín zarezervujete, tím lépe. Některé termíny jsou rezervované i více než rok dopředu, jiné se obsadí doslova na poslední chvíli.
 

  • Jak objednat natáčení svatby ?

Nejdříve je nutné ověřit telefonicky nebo e-mailem, zda je termín Vaší svatby ještě volný.
Pokud ano, rád Vás pozvu k sobě do provozovny na nezávaznou schůzku, kde Vám ukážu
více z mojí práce. 
V případě vážného zájmu spolu sepíšeme smlouvu o dílo a oproti uhrazení menšího rezervačního poplatku bude objednávka oboustranně závazná. Při konečném vyúčtování
bude tento poplatek odečtený z celkové ceny.

 

  • Chci objednat natáčení svatby, ale nemohu se dostavit osobně.
    Jak postupovat ?

S tímto dotazem se na mě často obrací nevěsty žijící v zahraničí nebo ty, které jsou časově velmi vytížené, bydlí daleko a podobně. Natáčení lze samozřejmě domluvit i telefonicky nebo
e-mailem. Zálohu můžete uhradit na účet a smlouvu i s dokladem o zaplacení obdržíte 
e-mailem.
 

  • V jakých cenových relacích se pohybuje natáčení svatebního videa ?

Cenové ohodnocení je vždy složitá otázka a nelze na ni jednoznačně odpovědět. Svatba končí, kameraman má natočený dostatek materiálu, ale ta nejsložitější část jeho práce ho teprve čeká. Samotný střih záznamu zabere několik dní práce od rána do noci.
I přesto se však snažím, aby ceny svatebního videa byly přijatelné pro všechny nevěsty.
Ceník Vám zašlu na požádání.
 

  • Co když selže technika ?

I když je dnes profesionální technika na velmi vysoké úrovni, nenechávám nic na náhodě. Na každém natáčení mám vždy dvě až tři kamery, k tomu další zdvojené vybavení.
 

  • Používáte nějakou speciální techniku ?

Používám poměrně velké množství techniky. Od různých stabilizátorů obrazu, kolejnic pro horizontální pohyb, stativů, přes různá světla, kamerový jeřáb,  mikrofony, bezdrátové microporty, zvukové recordery, dron a další nezbytné vybavení. Používám také dron pro záběry z výšky. Často natáčím svatby na neznámých místech, kde jsou nepředvídatelné extrémní světelné i zvukové podmínky. Část techniky při natáčení mnohdy nevyužiju, ale jsem vždy připravený na vše.
Více o technice kterou používám při natáčení svateb se dočtete v článku na mém blogu.
 


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2019

Od 1.6. 2018 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2019. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde