Zakončení svatební sezóny 2011

04.12.2011 15:10

Vinařský dvůr U Mlýnků v Dolních Dunajovicích se ve středu otřásl v základech. Dali si tu totiž sraz snad nejznámější svatební fotografové, kameramani a svatební agentury z celé republiky aby se dobře pobavili, něco popili a tím zakončili svatební sozonu 2011

svatební sraz

Z leva: Milan Duroch, Zuzana Scharf, Kateřina Hrabalová, Štěpán Mikuda, Kamil Saliba, Zuzana Černochová, Petra Kejhová, Tomáš Kejha, Ladislav Skalka, Lucie Pešková, Leoš Brabec, Jiří Májek, Pavol Bigoš, Eva Fildánová, Jana Bóbiková, Simona Smrčková, Štěpán Vláčil, Zora Vláčilová, Klára Vláčilová, Radovan Tesař, Kateřina Ticháčková, Luděk Šmerda, Lucie Schweinerová, Michaela Dvořáčková, Lukáš Koňařík, Radovan Chvíla a další..


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2020

Od 1.5. 2019 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2020. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde