Jakou používáme techniku ?

16.05.2013 15:19

Dobrý výsledek se neobejde bez kvalitní techniky. Věřím, že si zasloužíte to nejlepší, proto na svatbách používám stejnou profesionální techniku, se kterou natáčím i reklamy, klipy a pořady pro televizi.

Srdcem mého studia jsou profesionální plnoformátové Full HD kamery.
Sony NEX FS 100 Exmor 35mm Sensor s výměnnými objektivy, které umožňují natáčení i s extrémě malou hloubkou ostrosti. 
Dále používám DSLR Canon. Vše s kvalitními světelnými objektivy Canon, Sony a Sigma. 

kamera sony nex fs100
K dokonalému obrazu patří i dokonalý zvuk. Pro kvalitní záznam zvuku a zejména řeči oddávajícího používám profesionální bezdrátové microporty, klopové, směrové a reportážní mikrofony Sennheiser a Rode.

V kostele, kde jsou svatební proslovy na různých místech, lze k tomu využít ještě další tři externí nahrávací zařízení ZOOM. Odpadá tedy nepříjemná ozvěna se šumem davu svatebních hostů. Zvuk je čistý a dokonale srozumitelný za každých podmínek. Pro záběry z výšky lze využít také dron.

Na svatební hostině se bezdrátově připojuji přímo na aparaturu muzikantů. Zvuk je čistý, dynamický a zároveň jsou zachovány kontaktní ruchy hostů, potlesky a podobně. Odpadá tak nepříjemné akustické dunění sálu.

Dále používám profesionální vybavení od firem Manfrotto, Panasonic, Velbon, Konova, Hoya, Rycotte, BW, Berhinger, Metabones, LCW a další.

K dispozici mám dvě samostatná počítačová pracoviště se speciálními střihovými kartami Black Magic a profesionálními editačními softwary.

 

Střižna

 


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2019

Od 1.6. 2018 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2019. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde