Hudba do svatebního videa

05.07.2013 11:18

Často se ptáte jakou zvolit hudbu a písničky do svatebního videa. Do videa vybírejte písničky které se Vám líbí. Buďte originální a věřte, že písnička kterou slyšíte 3x denně v rádiu po dobu několika let nemusí být nutně i ve Vašem svatebním videu.

Vyhněte se různým módním výstřelkům a především taneční muzice. Písničky by měli být vkusné a zároveň stravitelné pro všechny. Měli by korespondovat s náladou svatby a i střih se velmi často odvíjí od jejího tempa. Rychlejší hudbou se dají podmalovat dynamické a svižné záběry, jinde se naopak hodí pomalejší hudba. Každá svatba je úplně jiná, a tak je to i s písničkama, které se pro ní hodí.
V některých pasážích kde je například řeč se hodí spíše instrumentální melodie, aby zpěv neodváděl pozornost od řečníka. Jinde se zase hodí zpívané písničky.

U cizích písniček dávejte pozor především na to, o čem se v nich zpívá. Ty nejhezčí balady mívají velmi často smutné texty o rozchodu dvou lidí a podobně. Uvítám výběr Vašich oblíbených písniček, ale konečné rozhodnutí o jejich použití ve videu a zejména ve svatebních klipech je vždy jen na mě.

Pamatujte také na to, že při výběru písniček jsem nucen postupovat v souladu s autorskými právy. Na některé písničky není možné získat licenci pro použití ve Vašem svatebním videu.


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2019

Od 1.6. 2018 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2019. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde