Co je to Blu-ray disk ?

18.12.2010 15:25

Blu-ray disk je médium nové generace, které postupně nahrazuje klasické, v dnešní době již zastaralé DVD disky. Vypadá na první pohled téměř stejně jako DVD, ale kapacita uložených dat je 6x větší.
Zatím co klasické DVD disky v SD kvalitě mají rozlišení obrazu pouze 720 x 576 obrazových bodů, Blu-ray disk nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů. V praxi to znamená, že obraz má téměř 5x vyšší rozlišení, je mnohem ostřejší, detailnější a barevnější.

Kvalita obrazu Vám v porovnání s DVD doslova vyrazí dech! Rád předvedu ve své provozovně.
 

Rozdíl DVD a Blu-ray


Blu-ray disky je možné přehrávat v Blu-ray přehrávačích, které jsou běžně k dostání v obchodech. Tyto přehrávače přehrávají i klasické DVD disky, hudbu, fotky a podobně. Dále je možné přehrávat tyto disky na počítači a nebo na PlayStation 3.

Pokud koupi Blu-ray přehrávače zatím jen zvažujete, mohu Vám předat záznam ve vysokém rozlišení i na HDD, nebo na flash kartě. Tento záznam pak můžete přehrávat na počítači a nebo nebo na televizorech s USB vstupem bez nutnosti použití přehrávače.
 

Rozdíl DVD a Blu-ray

Blu-ray


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2020

Od 1.5. 2019 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2020. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde